Dziecięca Akademia Przygody s.c. - Kolonie, obozy, zimowiska dla dzieci i młodzieży - Kolonie - Lato 2014 - Darłówko - Akademia Małego Tancerza (6-9 lat)
Nr wpisu do Rejestru Organizatorów Turystyki 944            BIURO PODRÓZY: 01-315 Warszawa, ul.Lazurowa 4/145     Informacja: tel.:+48 517 082 421, zapisy: tel.:+48 518 936 102 lub na stronie www    FAX:+48 022 664 30 86 (automat)
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Kolonie - Lato 2014 - Darłówko - Akademia Małego Tancerza (6-9 lat)

DARŁÓWKO - Kolonia dla najmłodszych
(wiek 6-9 lat)
"Akademia Małego Tancerza" nad morzem

Organizator: Dziecięca Akademia Przygody
Wiek uczestników: 6-9 lat.
Liczba miejsc ograniczona!
ID:

Daty turnusów:

Miasta zbiórek:

D2nt
13.07.2014 - 26.07.2014 (14 dni)
Bydgoszcz, Gdańsk, Katowice, Leszno, Łódź, Piła, Płock, Poznań, Szczecin, Toruń, Wałbrzych, Warszawa, Włocławek, Wrocław lub dojazd własny
D3nt
27.07.2014 - 09.08.2014 (14 dni)
Bydgoszcz, Gdańsk, Katowice, Leszno, Łódź, Piła, Płock, Poznań, Szczecin, Toruń, Wałbrzych, Warszawa, Włocławek, Wrocław lub dojazd własny
D4nt
10.08.2014 - 23.08.2014 (14 dni)
Bydgoszcz, Gdańsk, Katowice, Leszno, Łódź, Piła, Płock, Poznań, Szczecin, Toruń, Wałbrzych, Warszawa, Włocławek, Wrocław lub dojazd własny

COŚ DLA NAJMŁODSZYCH - "TANECZNIE":

  Tematyka turnusu nie ma na celu uczynić z dzieci profesjonalnych tancerzy, którzy długimi godzinami musieliby 'szlifować' swoje umiejętności. Cały cykl zajęć tanecznych prowadzony jest pod okiem doświadczonego instruktora tańca, który przez zabawę i na wesoło wprowadzi najmłodszych w świat podstaw tańca nowoczesnego, układów tanecznych i innych 'parkietowych bujanek'. Program skierowany jest zarówno dla chłopców, jak i dla dziewczynek.

  Bardzo dobrze wiemy jak ważny jest pierwszy samodzielny wyjazd dziecka. Jak ważne dla dziecka są sprawy, które starszym wydają się błahe i śmieszne. Jak łatwo tęsknota może popsuć nastrój i zabawę. Jak trudno czasami dzieciom przełamać nieśmiałość i opanować trudną sztukę samodzielności. Wiemy, że pierwsza kolonia jest tą, którą pamięta się najbardziej.
  Mając wieloletnie doświadczenie w opiece nad najmłodszymi, którzy po raz pierwszy wyruszyli w samodzielną podróż bez rodziców przygotowaliśmy ten turnus kolonii. Turnus obfitujący w aktywną przygodę, bez TV i gier komputerowych, pozwoli pokazać najmłodszym w jaki sposób aktywnie i zdrowo można spędzać wolny czas.
  Specjalny turnus dla młodszych dzieci, zwłaszcza tych po raz pierwszy wyjeżdżających na kolonię. Małe grupy (ok. 10-osobowe), bezpieczne miejsce, program dopasowany do grupy wiekowej, uwzględniający m.in. edukację przez zabawę, to nie jedyne atuty tego turnusu.
  Maksymalnie wypełniony czas dziecka, ogrom wrażeń, wychowawca zawsze obok i do dyspozycji w "trudnych" chwilach, koleżanki i koledzy w tym samym wieku to główne atuty powodujące, że maluchy czują się z nami bezpiecznie i są zadowolone, a czasu na tęsknotę za rodzicami brakuje.
  Jeśli połączymy to z bardzo bogatym programem obfitującym w niepowtarzalne przygody, pełną energii kadrą mającą doświadczenie z tą grupą wiekową oraz opieką medyczną na miejscu, zdrowym klimatem i bezpiecznym otoczeniem, bliskością morza i basenem na terenie Ośrodka, to pewni jesteśmy, że na buziach maluchów przeważał będzie uśmiech, zaś wrażenia z kolonii na długo pozostaną w ich głowach.

  Rozumiemy szczególnie Mamy, że wyjazd taki przeżywają wielokrotnie bardziej od pociech, dlatego zachęcamy do zadawania pytań, dzielenia się swoimi obawami i wątpliwościami. Postaramy się rozwiać Wasze ewentualne obawy. Dla Was także przygotowaliśmy specjalny poradnik (dostępny na naszej stronie). Link do poradnika znajdziecie Państwo tutaj.

     

OPIS MIEJSCOWOŚCI:Darłówko jest malowniczo położoną miejscowością u ujścia rzeki Wieprzy do Bałtyku. Miejscowość ta odznacza się korzystnym mikroklimatem charakteryzującym się dużym nasłonecznieniem i sporą wilgotnością powietrza nasyconego leczniczymi cząsteczkami jodu. Dodatkowo piękne widoki, czyste i szerokie plaże oraz wiele atrakcji starego, średniowiecznego miasta Darłowa sprzyjają doskonałemu wypoczynkowi i relaksowi. Symbolem czystości środowiska są położone za miastem wielkie farmy wiatrowe produkujące ekologiczną energię. Więcej informacji o miejscowości znajdziecie Państwo na stronie internetowej www.darlowko.plZAKWATEROWANIE I WYŻYWIENIE:

- Adres kwatery: OKW Ośrodek Wczasowy "GNIEWKO", ul. Słowiańska 26, 76-153 Darłówko Wschodnie.
- OKW Ośrodek Wczasowy "GNIEWKO" znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie morza, tuż przy zejściu na plażę. Ośrodek jest ogrodzony oraz monitorowany.
- Uczestnicy będą mieszkać w pokojach 3-6 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym.
- Posiłki 3 razy dziennie w stołówce Ośrodka + podwieczorek. Niejadków mamy na oku i pilnujemy, aby zawsze byli najedzeni.
- Na terenie Ośrodka znajdują się boiska do piłki nożnej, siatkówki oraz koszykówki, kryty basen i plac zabaw dla dzieci. Do naszej dyspozycji są również stoły do piłkarzyków, ping-ponga, sala gimnastyczna, świetlice i sale warsztatowe.

KADRA:

   Grupy pod opieką sprawdzonych przez nas wychowawców mających doświadczenie w pracy z najmłodszymi. Na terenie Ośrodka jest zapewniona całodobowa opieka medyczna do dyspozycji kolonii przez całą dobę. W czasie zajęć nad wodą zapewniony nadzór i opieka ratowników WOPR. Zajęcia z gimnastyki korekcyjnej oraz inhalacje prowadzone przez doświadczonych rehabilitantów.

PROGRAM:

- ZAJĘCIA TANECZNE - czyli w sumie około 15 godzin zajęć pod okiem profesjonalnego instruktora, zapoznanie w praktyce z podstawowymi elementami i układami tańca nowoczesnego, zakończonych pokazem na koniec turnusu.
- FABULARNA GRA TERENOWA "Hobbit czyli tam i z powrotem" w wiosce Hobbitów:
   - Tajemnicza wyprawa śladami Bilbo Bagginsa;
   - Pokazy sztuki kowalskiej w Kuźni Krasnoludów;
   - Palantir,czyli poznanie Świata Śródziemia;
   - Hobbickie gry i zabawy.
MILITARNA PRZYGODA W PIGUŁCE– wyjazd na mini szkolenie wojskowe i poznanie średniowiecznych rytuałów, w programie m.in.:
   - malowanie kamuflażu, przebieranie się w mundury;
   - mini manewry wojskowe, sprawnościowy tor przeszkód, "małpi gaj";
   - strzelanie sytuacyjne z karabinków paintballowych lub ASG;
   - techniki linowe (ścianka wspinaczkowa, techniki alpinistyczne);
   - żyroskop (test na trenażerze dla pilotów i skoczków wojskowych);
   - poszukiwanie skarbów, min przy pomocy elektronicznych wykrywaczy metalu;
   - pobyt we wczesnośredniowiecznej osadzie Piastów, czyli chwila historia "na żywo";
   - bieg w średniowiecznych nartach, dyby, klatka, rzut toporem i oszczepem, walka na kopie.
- WYPRAWA DO „LEONARDII” – czyli gry i zabawy w parku, w którym kilkadziesiąt drewnianych stanowisk z grami pozwolą na dobrą zabawę i naukę.
PARK LINOWY – czyli chwila sportów ekstremalnych, pod nadzorem instruktorów, będziemy mieli okazję zdobyć trasę z elementami wspinaczki, tyrolki oraz sprawdzić się na moście linowym.
DARŁÓWKO – zwiedzanie miasta, latarni morskiej, portu.
- REJS  - popłyniemy w rejs statkiem pirackim po Bałtyku.
- GOKARTY - jazda pojazdami napędzanymi pedałami w bezpiecznym miejscu.
- AQUAPARK - bezpieczna, wodna zabawa w ciepłej wodzie w Aquaparku.
- PLAŻOWANIE I KĄPIELE - w morzu, pod nadzorem ratowników WOPR na wydzielonym kąpielisku. Gry i zabawy na plaży, rozgrywki w piłkę plażową, konkurs na największy zamek i rzeźbę z piasku oraz mnóstwo zwariowanych zabaw ku uciesze najmłodszych.
- ZAJĘCIA NA KRYTEJ PŁYWALNI – czyli zabawy na krytym basenie na terenie ośrodka.
- ZAJĘCIA KOREKCYJNE – czyli ogólnorozwojowe ćwiczenia ruchowe pod okiem doświadczonych rehabilitantów.
- INHALACJE – z soli fizjologicznej – czyli oczyszczające inhalacje pod okiem kadry medycznej.
- KOLONIJNA TRAMPOLINA – dla naszych kolonistów instalujemy dużą, 5-metrową trampolinę, która jest doskonałym wypełnieniem czasu dla naszych pełnych energii kolonistów.
- SPARTAKIADA SPORTOWA - zawody sportowe oraz współzawodnictwo między kolonijne z nagrodami dla najlepszych.
- "BALONIADA" - czyli siatkówka balonami wypełnionymi wodą.
- "NEPTUNALIA" - czyli pasowanie na "Wilka Morskiego".
- SPORT - rozgrywki w piłkę nożną i w "dwa ognie". Liczne gry i zabawy ruchowe oraz terenowe, które nie pozwolą na nudę. Piesze wycieczki leśne i krajoznawcze, zawsze z elementami sportu i przygody.
- ZAJĘCIA INTEGRACYJNE - podchody, konkurs karaoke, "Randka w ciemno", konkursy zespołowe, quizy, dyskoteki.

     
     

CENA KOLONII ZAWIERA:

- dojazd i powrót autokarem (wyjazd z miast wg tabeli w ofercie) lub PKP (wg tabeli w ofercie) + autokar na miejscu,
- ubezpieczenie NNW Signal Iduna (5000 zł),
- zakwaterowanie (13 noclegów) + wyżywienie,
- opiekę pedagogiczną oraz ratowników WOPR nad wodą,
- całodobową opiekę medyczną na terenie Ośrodka,
- bardzo bogaty program oraz sprzęt potrzebny do realizacji programu,
- koszulkę firmową dla każdego uczestnika kolonii,
- obfitą dokumentację fotograficzną z kolonii (do pobrania przez Internet ze wskazanej lokalizacji po zakończeniu sezonu letniego).

Cena kolonii (zależna od miejsca wyjazdu):

Bydgoszcz, Gdańsk, Leszno, Piła, Płock, Poznań, Szczecin, Toruń, Wałbrzych, Warszawa, Włocławek, Wrocław

1920 zł / 14 dni

Łódź, Katowice

1950 zł / 14 dni

Dojazd własny

1870 zł / 14 dni

Brak ukrytych kosztów!

Liczba miejsc ograniczona!

     

Pierwsza wpłata 400 zł przy zapisie. Pozostała kwota najpóźniej na 21 dni przed rozpoczęciem kolonii.

Aby dokonać rezerwacji należy wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania w sprawie zapisów, rezerwacji, wpłat itp., prosimy skontaktować się drogą telefoniczną z działem sprzedaży, pod nr telefonu:
518 936 102

W sprawach organizacyjnych (pytania odnośnie kadry, realizacji programów itp.), prosimy kontaktować się pod nr telefonów:
517 082 421 lub 517 082 422

>>> WYPEŁNIJ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY - KOLONIE 2014 DLA NAJMŁODSZYCH <<<

Po otrzymaniu formularza zgłoszeniowego potwierdzimy zgłoszenie drogą mailową.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
kolonie, obozy, zimowiska, zielone szkoly, wycieczki szkolne, turystyka szkolna, lato, wakacje, ferie, ferie zimowe, kolonie dla dzieci, kolonie dla najmlodszych, dla maluchów, z przygodą, nad morzem, nad jeziorem, w górach, wyjazdy kolonijne, kolonie letnie, kolonia dla najmlodszych, obozy dla dzieci, obozy mlodziezowe, obozy taneczne, obozy sztuk walki, obozy plywackie, wakacje z dzieckiem, wakacyjne przygody, zimowiska dla dzieci, dla najmlodszych, zimowiska dla maluchów, dla maluszków, zimowiska narciarskie, zimowiska snowboardowe, w górach, zimowiska w polsce, zimowisko dla najmlodszych, zimowisko narciarskie, zimowisko snowboardowe, obóz zimowy, obóz zimowy dla dzieci, obóz zimowy dla mlodziezy, obóz narciarski, obóz snowboardowy, obozy zimowe dla dzieci, obozy zimowe dla mlodziezy, obozy narciarskie, obozy snowboardowe, obozy sportów zimowych
© 2007-2015 by Dziecieca Akademia Przygody s.c. stat4u